64. Toksyczne związki i współuzależnienie

64. Toksyczne związki i współuzależnienie

Czwarte spotkanie (4 z 5) z cyklu DDA/DDD w związku. Wraz z Julią Kawalec – psycholog i psychoterapeutą i terapeutą uzależnień, którą w sieci znajdziecie tutaj i na Facebooku, próbujemy w nim łączyć mosty pomiędzy przeszłością a życiem w związku.

Podczas kolejnego spotkania będziemy poruszać takie tematy jak: 

👉Czym jest toksyczny związek i współuzależnienie
👉Kto jest narażony na takie związki
👉Toksyczne mechanizmy w związkach
👉Jak wyjść z tych mechanizmów i jak się komunikować 

Zapraszam do słuchania!

Kim jest Julia?

Moim gościem jest Julia Kawalec – psycholog i terapeuta uzależnień, która w swoim gabinecie skupia się głównie na pracy z Dorosłymi Dziećmi Alkoholików. Julię możesz znaleźć na Facebooku oraz na stronie, na której możesz pobrać bezpłatnie materiały o toksycznym wstydzie.

 

Baner ze zdjęciem laptopa i ebooka z wyświetloną pierwszą stroną ebooka jak się poskładać na błękitnym tle

W sklepie dostępny jest mój najnowszy e-book „Jak się poskładać po trudnym dzieciństwie i zbudować szczęśliwą relację”, z którego dowiesz się, jak w czterech krokach zacząć składać swoje życie. Jeżeli więc masz problemy z budowaniem relacji z innymi osobami, uważasz swoje dzieciństwo za przykre lub ciężko Ci wybaczyć rodzicom — mój interaktywny e-book pomoże Ci przejść przez proces samoterapii. I choć nie może ona zastąpić wizyty w gabinecie, da Ci wskazówki „jak się poskładać”.

Jeżeli czujesz chęć i gotowość, by stawić czoła przeszłości i przestać ponosić wciąż te same koszty zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą na https://sklep.miedzyparami.pl/produkt/jak-sie-poskladac-po-trudnym-dziecinstwie-i-zbudowac-szczesliwa-relacje/

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *