63. Maski i role wyniesione z domu rodzinnego oraz ich wpływ na związek

63. Maski i role wyniesione z domu rodzinnego oraz ich wpływ na związek

Trzecie spotkanie (3 z 5) z cyklu DDA/DDD w związku. Wraz z Julią Kawalec – psycholog i psychoterapeutą i terapeutą uzależnień, którą w sieci znajdziecie tutaj i na Facebooku, próbujemy w nim łączyć mosty pomiędzy przeszłością a życiem w związku.

Tematem tego spotkania maski i role wyniesione z domu rodzinnego i wpływające na związek. W tym spotkaniu usłyszysz m.in. o tym jakie role, maski, mechanizmy osoba wychowująca się w rodzinie dysfunkcyjnej, alkoholowej musiała nałożyć, by przetrwać. Niewątpliwie ważne jest też to, jak wpływa na związek, to co wynieśliśmy z domu.

Dlatego podczas spotkania będziemy się też do tego odnosić. 

  • jakie są maski i role
  • jak maski i role wpływają na relacje w późniejszym życiu i na nasz związek

Zapraszam do słuchania!

Kim jest Julia?
Moim gościem jest Julia Kawalec – psycholog i terapeuta uzależnień, która w swoim gabinecie skupia się głównie na pracy z Dorosłymi Dziećmi Alkoholików. Julię możesz znaleźć na Facebooku oraz na stronie, na której możesz pobrać bezpłatnie materiały o toksycznym wstydzie.

 

Baner ze zdjęciem laptopa i ebooka z wyświetloną pierwszą stroną ebooka jak się poskładać na błękitnym tle

W sklepie dostępny jest mój najnowszy e-book „Jak się poskładać po trudnym dzieciństwie i zbudować szczęśliwą relację”, z którego dowiesz się, jak w czterech krokach zacząć składać swoje życie. Jeżeli więc masz problemy z budowaniem relacji z innymi osobami, uważasz swoje dzieciństwo za przykre lub ciężko Ci wybaczyć rodzicom — mój interaktywny e-book pomoże Ci przejść przez proces samoterapii. I choć nie może ona zastąpić wizyty w gabinecie, da Ci wskazówki „jak się poskładać”.

Jeżeli czujesz chęć i gotowość, by stawić czoła przeszłości i przestać ponosić wciąż te same koszty zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą na https://sklep.miedzyparami.pl/produkt/jak-sie-poskladac-po-trudnym-dziecinstwie-i-zbudowac-szczesliwa-relacje/

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *