62. Rodzina Pochodzenia

62. Rodzina Pochodzenia

Drugie spotkanie (2 z 5) z cyklu DDA/DDD w związku. Wraz z Julią Kawalec – psycholog i psychoterapeutą i terapeutą uzależnień, którą w sieci znajdziecie tutaj i na Facebooku, próbujemy w nim łączyć mosty pomiędzy przeszłością a życiem w związku.

Tematem tego spotkania jest Dom rodzinny i Rodzina Pochodzenia DDA i DDD. W tym spotkaniu usłyszysz m.in. o:

  • Niepisanych zasadach panujących w domach dysfunkcyjnych
  • Odzwierciedlaniu uczuć i emocji oraz podziale na aprobowane i zakazane emocje i uczucia
  • Poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie: „Kim jestem?”
  • „Hipopotamie” w domu dysfunkcyjnym, którego możemy przenosić do związku
  • Odkrywaniu i uzdrawianiu siebie

Zapraszam do słuchania!

Kim jest Julia?
Moim gościem jest Julia Kawalec – psycholog i terapeuta uzależnień, która w swoim gabinecie skupia się głównie na pracy z Dorosłymi Dziećmi Alkoholików. Julię możesz znaleźć na Facebooku oraz na stronie, na której możesz pobrać bezpłatnie materiały o toksycznym wstydzie.

 

 

Baner ze zdjęciem laptopa i ebooka z wyświetloną pierwszą stroną ebooka jak się poskładać na błękitnym tle

W sklepie dostępny jest mój najnowszy e-book „Jak się poskładać po trudnym dzieciństwie i zbudować szczęśliwą relację”, z którego dowiesz się, jak w czterech krokach zacząć składać swoje życie. Jeżeli więc masz problemy z budowaniem relacji z innymi osobami, uważasz swoje dzieciństwo za przykre lub ciężko Ci wybaczyć rodzicom — mój interaktywny e-book pomoże Ci przejść przez proces samoterapii. I choć nie może ona zastąpić wizyty w gabinecie, da Ci wskazówki „jak się poskładać”.

Jeżeli czujesz chęć i gotowość, by stawić czoła przeszłości i przestać ponosić wciąż te same koszty zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą na https://sklep.miedzyparami.pl/produkt/jak-sie-poskladac-po-trudnym-dziecinstwie-i-zbudowac-szczesliwa-relacje/

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *