55. DDA/DDD w związku

55. DDA/DDD w związku

W ostatnim czasie rozpoczęliśmy cykl spotkań DDA/DDD w związku, podczas których – wraz z Julią Kawalec – rozmawiamy o tym, czym jest syndrom DDA i jak wpływa na dorosłe związki. Dziś zapraszam Was do przesłuchania pierwszego z tych spotkań w formie podcastu.


Z podcastu dowiesz się, jak definiujemy DDA i DDD, w jaki sposób alkoholizm jednego z rodziców potrafi wpływać na rozwój dzieci oraz jak sprawdzić, czy syndrom DDA nas dotyczy. Cykl spotkań jeszcze trwa i na dalsze webinary – wciąż można zapisać się tutaj. Zachęcamy do dołączenia do nas i czynnego udziału w spotkaniach, podczas których nie tylko przekazujemy przygotowane wcześniej informacje, ale też na bieżąco odpowiadamy na pytania uczestników.

Jeśli interesuje Cię tematyka DDA/DDD – zachęcam Cię też do przeczytania serii artykułów o tej tematyce i obejrzenia spotkania w całości tutaj.

Kim jest Julia?

Moim gościem jest Julia Kawalec – psycholog i terapeuta uzależnień, która w swoim gabinecie skupia się głównie na pracy z Dorosłymi Dziećmi Alkoholików. Julię możesz znaleźć na Facebooku oraz na stronie, na której możesz pobrać bezpłatnie materiały o toksycznym wstydzie.
OD
STĘP

Baner ze zdjęciem laptopa i ebooka z wyświetloną pierwszą stroną ebooka jak się poskładać na błękitnym tle

W sklepie dostępny jest mój najnowszy e-book „Jak się poskładać po trudnym dzieciństwie i zbudować szczęśliwą relację”, z którego dowiesz się, jak w czterech krokach zacząć składać swoje życie. Jeżeli więc masz problemy z budowaniem relacji z innymi osobami, uważasz swoje dzieciństwo za przykre lub ciężko Ci wybaczyć rodzicom — mój interaktywny e-book pomoże Ci przejść przez proces samoterapii. I choć nie może ona zastąpić wizyty w gabinecie, da Ci wskazówki „jak się poskładać”.

Jeżeli czujesz chęć i gotowość, by stawić czoła przeszłości i przestać ponosić wciąż te same koszty zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą na https://sklep.miedzyparami.pl/produkt/jak-sie-poskladac-po-trudnym-dziecinstwie-i-zbudowac-szczesliwa-relacje/

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *