54. Koniec związku i co dalej – czyli jak otworzyć się na nową relację – rozmowy tabu

54. Koniec związku i co dalej – czyli jak otworzyć się na nową relację – rozmowy tabu

On – wdowiec z trójką małych dzieci. Ona – rozwódka po przejściach. Oboje z wielkim pragnieniem miłości, ale też z bagażem doświadczeń i przekonaniem, że ich czas na miłość już dawno zleciał. A jednak udało im się spotkać…. Rozmowa została nagrana jakiś czas temu, po konferencji Rozwód i co dalej. Zaczyna się od łagodnej historii o tym, czy na pozór w idealnym związku warto być, jeśli nie czujemy się szczęśliwi. Czy to moment na szukanie tego, co z nami jest nie tak, kiedy inni mówią „czego babo się czepiasz”, czy to moment na pójście za własnymi potrzebami?

To historia o związku ludzi, których życie dotknęło stratami, a do tego jak Magda mówi „oboje w związku chcą być szefem”. To poruszająca, niezwykle szczera historia o sobie, o związkach, o pragnieniach, marzeniach, o byciu mamą dzieci, które utraciły biologiczną mamę.

To historia o tym, jak w jednym dniu podjąć taką rolę w rodzinie, którą naturalnie uczymy się podejmować latami. Historia o niezwykłej determinacji, walce, pokorze, szacunku i akceptacji…dla tego, co trudno akceptować. To także o tym, jak będąc silną kobietą i pragnąc być numerem jeden odsunąć siebie na dalszy plan w imię wyższych wartości. I jak z tym wszystkim musi poradzić sobie mężczyzna? A mimo trudu tematu Magda wnosi taką energię, którą jest niezwykła.

Kim jest Magda?

Moim gościem jest Magdalena Tułecka – od 2009 roku pomaga dzieciom i młodzieży w pogłębianiu ich wiedzy z zakresu języka angielskiego. Najważniejsze dla niej jest dotarcie do ucznia, pokazanie, że może, złamanie negatywnych przekonań o samym sobie, oraz przekonanie, że niezależnie od tego, z jakiej rodziny pochodzi i gdzie się urodził, ma swoją ogromną wartość i możliwości. Głęboko wierzy, że warto pracować z każdym dzieckiem i doszukiwać się w nim choćby najgłębiej zakopanych predyspozycji i talentów. Pomaga również nauczycielom i rodzicom poprzez szkolenia z nowoczesnych technologii w edukacji oraz tematów związanych z relacjami.
Edukator, tutor, szkoleniowiec, autor językowych kursów online, twórca gramatycznych e-booków, właściciel firmy EduFarma-edukacja w innym wymiarze. Prywatnie, żona i mama trójki wspaniałych chłopaków, zakochana w spacerach, morzu, górach i książkach.
 
A jeśli mierzysz się z decyzją o rozwodzie lub masz już rozwód za sobą, ale wciąż rzeczywistość stawia przed Tobą kłody – koniecznie zajrzyj do nagrań z konferencji Rozwód… I co dalej.

 

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *