53. Schematy uruchamiane w związku

53. Schematy uruchamiane w związku

Kiedy wchodzimy w relację z drugą osobą, jesteśmy w euforii. Nie zastanawiamy się, co konkretnie przyciągnęło nas akurat do tej a nie innej osoby. Później, gdy pojawiają się pierwsze rozczarowania – często odsuwamy je od siebie, nie chcąc, by „taka drobnostka” stała się przeszkodą na drodze do naszego szczęścia. Drobne niedoskonałości, o których nie mówimy – cegiełka po cegiełce mogą urastać w mur konfliktu. W tym podcascie powiem Ci, dlaczego tak może się dziać.

W tym podcascie usłyszysz historię pewnej pary, która pokazuje, jak z biegiem czasu może zmieniać się nasze postrzeganie niemal jednakowych sytuacji. Na jej przykładzie możesz zauważyć pewne schematy, które w niektórych przypadkach prowadzą do wiecznych zmian partnerów, w innych do trwania w toksycznych relacjach, a w jeszcze innych do pełnego niezadowolenia z życia… Choć tak naprawdę wszystko można odwrócić dzięki włączeniu w relacji komunikacji.

A jeśli chcesz głębiej poznać trudne schematy, które mogą wynikać z niezaspokojonych potrzeb w dzieciństwie – zapraszam Cię na bezpłatny cykl DDA/DDD w związku, który zaczynamy już 4 marca 2021 r. Pomocne może być również zapoznanie się z treścią webinaru „Jak Twoje dzieciństwo wpływa na Twój związek”, do którego dostęp możesz zapewnić sobie tutaj.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *