49. Jak świadomie budować związek po rozstaniu – rozmowa z Sylwią Kocoń i Marcinem Figurą

49. Jak świadomie budować związek po rozstaniu – rozmowa z Sylwią Kocoń i Marcinem Figurą

W swoim życiu mamy tendencję do powielania różnego rodzaju schematów. Jeśli je rozpoznamy i zrozumiemy, co powinniśmy w sobie przepracować – otwierają się przed nami nowe możliwości. Inaczej jest, jeśli w nie nie wnikamy i przyjmujemy, że za wszystkie niepowodzenia odpowiadają inni. Dziś zapraszam do rozmowy o przełamywaniu schematów sprawiających, że każdy kolejny związek ma te same problemy. Razem z Sylwią Kocoń i Marcinem Figurą przyglądamy się tematowi świadomej, szczęśliwej relacji. Zapraszam do słuchania!


Z tego odcinka dowiesz się:

  • Do czego może prowadzić powtarzanie tych samych schematów z różnymi ludźmi
  • Jak poradzić sobie z rozstaniem
  • Jak zbudować świadomość siebie
  • Jak stworzyć nową relację

Kim są Sylwia i Marcin?

Sylwia Kocoń jest pisarką, metafizykiem i eks-ekonomistką. Napisała książkę o obfitości pt. Bogaty Budda. Na co dzień jest autorką różnych programów online oraz licznych inicjatyw, w ramach których pokazuje jak połączyć się ze swoją kompletnością i obfitością życia. Prywatnie kobieta po 2 rozwodach i 2 dekadach niespełnionych, bolesnych związków.

Marcin Figura to wesoły, pogodny mężczyzna po 40. Jest umysłem ścisłym o szerokich zainteresowaniach: od mechaniki kwantowej, numerologiI, astrologii, aż po metafizykę. Prywatnie mężczyzna po 1 rozwodzie, ojciec 10-cio letniej córki oraz szczęśliwy partner cudownej, świadomej kobiety.

Jeśli chcesz znaleźć wsparcie w różnych sytuacjach, również tych związanych z wchodzeniem w nową relację po rozstaniu, u innych par – zachęcam Cię do dołączenia do członków grupy Rozmowy Między Parami. Możesz też wziąć udział w kursie Jak rozbroić konflikt, by przepracować to, co dziś wywołuje kryzysy w Twoim życiu z drugą osobą.

 

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *