42. Opieka naprzemienna i inne modele wychowawcze – rozmowa z Urszulą Skowrońską

42. Opieka naprzemienna i inne modele wychowawcze – rozmowa z Urszulą Skowrońską

Jedną z najtrudniejszych kwestii podczas rozstania dwojga ludzi, którzy są rodzicami, jest dalsza opieka nad dziećmi. Razem z Urszulą Skowrońską przyjrzałyśmy się możliwym modelom wychowawczym w takich rozbitych związkach. Zachęcam do wysłuchania tej rozmowy.

Z tego odcinka dowiesz się:

  • Jak dzieci przeżywają rozwód
  • Jak powiedzieć dziecku o rozstaniu
  •  Które działania w trakcie rozwodu chronią, a które obciążają dziecko
  • Jak wesprzeć dzieci w trakcie rozwodu

Kim jest Ula?

Urszula Skowrońska to psycholog i psychoterapeuta. Od 20 lat pracuje z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi i całymi rodzinami, Przez ostatnich 6 lat pełniła obowiązki biegłego sądowego, współpracując z rodzinami w sprawach rozwodowych, opiekuńczych oraz adopcyjnych. Obecnie prowadzi własną praktykę psychologiczną oraz współpracuję z liceum w ramach zadań psychologa szkolnego.

Jeśli chcesz znaleźć wsparcie w różnych sytuacjach u innych par – zachęcam Cię do dołączenia do członków grupy Rozmowy Między Parami. A jeśli brakuje Ci dystansu i umiejętności rozpoznawania swoich uczuć i emocji, związanych z rozstaniem lub innymi aspektami Twojego życia – zachęcam do wzięcia udziału w kursie Złość w związku, która nie rani, w ramach którego uczę, jak zaopiekować się swoją złością i radzić ze złością innych osób.

 

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *