38. Aspekty prawne rozwodu – rozmowa z Małgorzatą Sokołowską

38. Aspekty prawne rozwodu – rozmowa z Małgorzatą Sokołowską

Prawne aspekty rozwodu są jedną z tych rzeczy, które często budzą w nas obawy. Bo choć teoretycznie wiemy, że, aby doprowadzić do rozwodu, trzeba złożyć pozew i rozwiązać sprawę przed sądem – to jednak większość z nas nie wie, jak konkretnie będzie przebiegał rozwód w naszym przypadku. W ramach konferencji Rozwód… I co dalej – razem z radcą prawnym Małgorzatą Sokołowską przeanalizowałyśmy cały ten proces. Zapraszam Cię do tej rozmowy.

W tym podcaście będziemy rozmawiać o tym:

  • Jak przeprowadzić rozwód w pokojowej atmosferze
  • Jak wygląda opieka nad dziećmi w trakcie i po rozwodzie
  • Komu i kiedy należą się alimenty w trakcie i po rozwodzie
  • W jakich przypadkach i dlaczego warto (lub nie) orzekać o winie

Kim jest Małgorzata?

Małgorzata Sokołowska jest radcą prawnym z sześcioletnim doświadczeniem i partnerem w kancelarii Sokołowska, Jesionek Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych spółka partnerska z siedzibą w Poznaniu. Specjalizuje się w prawie rodzinnym. Jej praca jest jej pasją, więc poza zwykłymi działaniami dzieli się swoją wiedzą i wsparciem na Facebooku, Instagramie, YouTube i blogu Prawo rodzinne bez tajemnic.

Dla uczestników konferencji przygotowała ebook Jak przygotować się do rozwodu, który możesz pobrać tutaj.

Jeśli chcesz dzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z relacją – zachęcam Cię do dołączenia do członków grupy Rozmowy Między Parami. A jeśli czujesz, że w Twoim życiu doszło do konfliktu, który trudno okiełznać – weź udział w kursie Jak rozbroić konflikt.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *