23. Jak rozbroić konflikt – rozmowa z uczestniczką kursu

23. Jak rozbroić konflikt – rozmowa z uczestniczką kursu

Tym razem mam dla Ciebie wywiad z uczestniczką kursu Jak rozbroić konflikt. Moja rozmówczyni chce pozostać anonimowa, dlatego – choć nie jest to jej prawdziwe imię, chciała, bym nazywała ją Justyną.
Także – Justyna – bardzo dziękuję Ci za rozmowę i jestem wdzięczna za Twoje słowa ? Jest mi niezmiernie miło, że kurs przyniósł pozytywne owoce.
A wszystkich, którzy tego słuchają – zachęcam serdecznie do wzięcia udziału w nowej edycji kursu, która rusza 28.07.2020 – więcej informacji o tym, co jest w kursie, znajdziecie na stronie: https://old.miedzyparami.pl/jak-rozbroic-konflikt.

Z tego podcastu dowiesz się:

 
  • Jak kurs „Jak rozbroić konflikt” zmienia życie?
  • Czy kurs online może zastąpić terapię?
  • Jakie problemy może rozwiązać kurs „Jak rozbroić konflikt”?
  • Czy można przekonać niechętną drugą połowę do wspólnej pracy?
  • Czy można poprawić coś dzięki samodzielnej pracy bez drugiej połówki?
  • Czy po kursie kłótni jest mniej?
  • Które moduły kursu są najbardziej pomocne?

W tym podcaście rozmawiam z uczestniczką kursu „Jak rozbroić konflikt”, o tym jak uczestnictwo w tym szkoleniu zmieniło jej relację.

Zachęcam do skorzystania z kursu oraz do dołączenia do grupy Rozmowy Między Parami na Facebooku, gdzie możesz porozmawiać z innymi parami o różnych sytuacjach związkowych i podzielić się swoimi doświadczeniami. Dodatkowo – przygotowałam bezpłatny mini kurs e-mail Jak rozmawiać, żeby się dogadać – więc jeśli Twoja obecna sytuacja obfituje w konflikty, zapraszam do skorzystania z tej formy wsparcia, która pomogła już wielu parom.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *