17. Zwiększanie apetytu na seks

17. Zwiększanie apetytu na seks

Czasami mylimy seks ze swoją seksualnością. Nie do końca wiemy, dlaczego w różnych okolicznościach te same elementy mogą sprawiać nam przyjemność lub wręcz nas odrzucać. Brak znajomości samych siebie czasami skutkuje wycofaniem, które prowadzi do utraty apetytu na seks. Jak go odzyskać? O tym będzie w dzisiejszym podcaście 🙂


Dzisiejszy odcinek jest zapisem audio cyklu „Zwiększanie apetytu na seks„, który pojawił się na moim kanale na YouTube, do którego subskrypcji serdecznie zachęcam 🙂 Kanał dopiero się rozwija, ale już teraz znajdziesz na nim szereg treści omawiających różne sytuacje występujące w związkach.

Z tego podcastu dowiesz się:

  • Czym jest seksualność
  • Czym seks różni się od seksualności
  • Jakie przekazy kulturowe wpływają na naszą seksualność
  • Jak ocenić życie seksualne w związku
  • Kiedy nasza seksualność w związku jest normalna
  • Co wpływa na nasze pobudzenie i hamowanie
  • Co można robić z hamowaniem i pobudzeniem w parze
  • Jak zwiększyć szanse na pełne wykorzystanie mechanizmów hamowania i pobudzenia w celu uzyskania satysfakcji z życia seksualnego
  • Jak radzić sobie z hamulcami, które są w nas i w naszej głowie

Zachęcam do wysłuchania 🙂 A gdy już to się uda i pojawią się w Twojej głowie refleksje, którymi zechcesz się podzielić – zapraszam do zostawienia komentarza. Będzie mi naprawdę bardzo miło, gdy dowiem się, jak mój podcast wpłynął na twoje postrzeganie tej sfery życia.

A jeśli chcesz pogłębić wiedzę na temat tego, jak odczytywać swoją   seksualność i poznać tajemnice par, których związki mimo upływu lat wciąż są pełne żaru i miłości – skorzystaj z e-booka Jak rozmawiać o seksie, który możesz nabyć również w pakiecie z nagraniem z webinaru o 7 sposobach na zwiększanie bliskości w związku.

Możesz też skorzystać z bezpłatnego mailingowego szkolenia Zwiększanie apetytu na seks, w którym przesyłam konkretne zadania i wskazówki przybliżające do satysfakcji z seksualnej sfery życia.

Dodatkowo zapraszam Cię na grupę Rozmowy Między Parami na Facebooku, gdzie możesz porozmawiać z innymi parami o różnych sytuacjach związkowych i podzielić się swoimi doświadczeniami.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *