16. Dlaczego mężczyźni nie chcą seksu – rozmowa z seksuolog Beatą Kuryk-Baluk

16. Dlaczego mężczyźni nie chcą seksu – rozmowa z seksuolog Beatą Kuryk-Baluk

Jedną ze sfer, na których tle w parze wybucha konflikt lub też która sprawia, że dwie połówki oddalają się od siebie – jest seksualność. U obu płci trudności z tą sferą mają różne tło. Temat ten jest tak obszerny, że wraz z moim gościem – Beatą Kuryk-Baluk – podzieliłyśmy go na dwa spotkania. Dziś przechodzimy do mężczyzn i rozmawiamy o tym, dlaczego zdarza im się nie chcieć seksu.  

 

Kim jest mój gość?

Beata Kuryk-Baluk, jak sama o sobie pisze na swoim blogu Psycholifestyle, jest psychologiem z miłością do życia, certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień, life coachem z zamiłowania oraz seksuologiem. W swojej pracy specjalizuje się w problemach w seksualności i uzależnieniem od seksu. Kieruje oddziałem terapii uzależnień, oraz pracuje w poradniach prowadząc terapię zarówno stacjonarnie, jak i online. W sieci poza blogiem Beata jest aktywna również na Facebooku: facebook.com/psycholifestyleblog/ – zachęcam do odwiedzania.

Z tego podcastu dowiesz się:

  • czym jest seksualność?
  • z jakimi problemami seksualnymi borykają się mężczyźni i co można z tym zrobić?
  • jaki wpływ mają te problemy na parę?
  • jak odróżnić chwilową niechęć od zaburzeń seksualnych?
  • kiedy i do kogo się zgłosić, jeśli w naszej seksualności odczuwamy dyskomfort?

 

Zapraszam serdecznie do słuchania. Możecie też dowiedzieć się, jak to wygląda u kobiet – wystarczy wysłuchać poprzedniego podcastu, który znajdziecie tutaj.

A jeśli chcecie pogłębić wiedzę na temat tego, jak odczytywać swoją   seksualność i poznać tajemnice par, których związki mimo upływu lat  wciąż są pełne żaru i miłości – skorzystajcie z ebooka Jak rozmawiać o seksie, który możecie nabyć również w pakiecie z nagraniem z webinaru o 7 sposobach na zwiększanie bliskości w związku.

Możecie też skorzystać z bezpłatnego mailingowego szkolenia Zwiększanie apetytu na seks, w którym przesyłam konkretne zadania i wskazówki przybliżające do satysfakcji z seksualnej sfery życia.

Dodatkowo zapraszam na grupę Rozmowy Między Parami na Facebooku, gdzie można porozmawiać z innymi parami o różnych sytuacjach związkowych i podzielić się swoimi doświadczeniami.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *